| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti bloca apelurile si mesajele primite de la un anumit numar de telefon pe nokia c3?

Răspuns Câştigător
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Nokia c3 nu are acelasi sistem ca toate celalte. daca nu iti apare sa blochezi te poti duce frumos la reprezentanti de unde ai cartela si sa ii rogi ca vrei sa blocheze acest numar sau acestea. Iar ei le vor bloca in schimbul unei sume cred. :-s Funda te pup esti o dulce mie`mi place cu batrane laughingrolling on the floor