| Annitu a întrebat:

Cum pun idle fals la mess 9, astfel incat chiar daca sunt la PC, sa apara idle la status?

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati luat'o rarahee hee, nu va mai incarcati cu atatea programe ce cu siguranta contin virusi :-J puneti busy si gata sau idle la un min thinking mie mai mereu mi se blocheaza si ma vad idle chiar de tot schimb status'ul si's la pc :-J, nu ar fi o placere :-J

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cum il descarc ma happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca asta caut si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La messenger 10 nu mergeangryangryangry

| nepal111111111111111 a răspuns:

Deocamdata nu este un program idle fake pentru mess 9;)... poate o sa apara unul...acum este un program pentru versiunile 7. 0 si 8. 1 pe care il iei de aici http://www.stealthsettings.com/fake-idle-icon-status-ymessenger.html :D