| BiaJ a întrebat:

Cum poti sa ai la status idle fals.(explica-mi te rog)hee hee

7 răspunsuri:
| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Sunt programe care se gasesc pe internet pentru idle fals, dar nu merg la mess 9 si 10 sad

| DeNyyy a răspuns:

Exista un anume program si se numeste fake idle
il poti downloada de aici :http://www.stealthsettings.com/fake-idle-icon-status-ymessenger.html

| DeNyyy a răspuns:

Are instructiuni acolo

| Didw a răspuns:

1. Download arhiva program : idle. zip

2. Inchideti Yahoo! Messenger. ( inclusiv din systray )

3. Copiati din arhiva idle. zip, fisierul idle. dll in folderul de instalare al Yahoo! Messenger ( by default : C:\Program Files\Yahoo!\Messenger )

4. Deschideti Yahoo! Messenger si selecteati din optiuni sa apara Idle dupa un minut. Messenger –> Preferences –> Privacy –> Idle Status ( select " Show me as "Idle" if i don`t use the computer for 1 minutes." ) –> Apply –> OK )
5. Din arhiva idle. zip se lanseaza executabilul idle. exe. Click pe "Set Idle".
Asta e tot ce trebuie facut. Dupa un minut va aparea in dreptul id-ului de y! m, iconita "Idle" si timpul, nefiind necesar ca programul idle. exe sa raman deschis. Daca doriti sa resetati Idle ( "Idle" revine la – 1 minut ) sau sa treceti "Available" porniti iar programul idle. exe si aveti optiunile "Clear Idle" si " Set Available"
PS : Nu merge si la messengerul 9 si la messengerul 10. kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

C inseamna status idle

| roxyroxy_5043 a răspuns:

Pai.descarci fake idle
apoi
intri p mess-messenger-preferinces-privacty-idle statuswinking