| Anynamee a întrebat:

Cum sa sa fac sa imi apara idle la mess chiar daca sunt la calculator?

7 răspunsuri:
| condru a răspuns:

Lasa mesu pornit si pleaca de la comp

| ImpOssibleTooForgeT a răspuns:

Trebuie un program cred...cateodata cand am idle si revin la calculator mii se blocheaza si nu se opreste...
http://www.stealthsettings.com/fake-idle-icon-status-ymessenger.html
sper ca te-am ajutat :*
Funda?:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti setezi timpul la un minut, de exemplu. Si atunci, dupa un minut, apari idle.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mess. Preferinte. Privacy. Sa te arate idle dupa... si pui tu acolo minutele.

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns:

Exista o metoda prin care dai pe desktop click dreapta si properties, te duci la screen saver si dai sa se activeze la un interval scurt de timp, gen 2-3min. Daca nu vei umbla deloc la PC timp de 2-3min (cat ai setat tu) ecranul se va face negru, iar la messenger va aparea "idle". Cred ca ti-am fost de folos! Funda! Plz!

| AndreeaHaha a răspuns:

Eu nu prea cred ca se poate adica trebuie sa iti intre pc-ul in stand-by