| Constantin_Marianopol_1987 a întrebat:

Cum recuperez o adresa de mail dacă nu mai am numărul de telefon?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| danielteodor0 a răspuns:

O intrebare care ma bantuie pe mine este cum stergi un cont, nu doar de email ci si de retele sociale, la care din diferite motive (printre care si pierderea parolei) nu mai ai acces

| StrimbJulieta a răspuns (pentru DracuIa):

Am aceeasi problema, oare ma puteti ajuta, va rog, unde ma pot adresa pentru aceasta, mai exact? am la yahoo contul

Răspuns utilizator avertizat
| StrimbJulieta a răspuns (pentru DracuIa):

Ma poti ajuta si pe mine cu adresa exacta unde as putea sa ma adresez, te rog? tot la yahoo am emailul pe care nu l mai pot accesa si nu am email de recuperare