| andrefrancais a întrebat:

Cum sa fac rost de bani pentru drona DJI mavic air?
#SuntCopil.

Răspuns Câştigător
| Edmonds2342 a răspuns:

Nu cred ca parintii tai ar fi in stare sa iti dea atatia bani pentru o jucarie", deci singura solutie ar fi sa muncesti, dar fiind copil, nu vad ce ai putea sa muncesti pentru a face rost de atatia bani. Asa ca nu ai decat sa mai cresti si sa vezi cum se castiga un ban cinstit. Pun pariu ca nici tie nu iti va mai conveni sa dai atatia bani, cand vei vedea cum se castiga banii. Multa bafta totusi si o zi frumoasa!

3 răspunsuri:
| Edmonds2342 a răspuns:

Muncind

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Astepti cativa ani pana te faci te faci adult
2. Muncesti 3-4 luni pe salariul minim, ca asa incepem toti
3. Cu banii obtinuti ( asta daca nu ai alte cheltuieli gen mancare, facturi sau chirie) iti cumperi drona
4. OPTIONAL - Constati ca este un lucru inutil de care ai nevoie si faci altceva cu aia 800 de dolari

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Edmonds2342):

Asta nu e jucarie, sa avem pardon. https://www.youtube.com/watch?v=OdUryRvNmgs