| Alsikk a întrebat:

Mi-am luat o drona x5sc explorers 2 si am zburat un pic cu ea s-a lovit de cateva ori, dar nu rau nu era rupta si acum nu mai merge si cred ca am facut ceva la setari si nu merge sa ii dau restart, cand incerc dupa ce pornesc drona luminile clipesc un pic si rapid si apoi nu mai clipesc deloc. Va rog, raspundeti repede am dat multi bani pe drona.

Răspuns Câştigător
| dolceromania a răspuns:

Probabil trebuie încărcată bine bateria, faptul că ai lovit-o este că nu ai experienta, trebuia să înveți mânuirea ei ușor și în câmp deschis.

| Alsikk explică (pentru dolceromania):

Da mi-am dat seama am pus bateri la telecomanda dar nu incarcasem drona si era noapte nu puteam sa ma duc undeva.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Condusul se invata inainte, nu dupa accident.