| KatieKatzzz a întrebat:

Cum sa imi fac site-ul meu propriu?

Răspuns Câştigător
| CAsToReL a răspuns:

Www.wordpress.com

78 răspunsuri:
| iulcik a răspuns:

Intra pe google si scrie vreau un site, ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai de doua ori din degete si site-ul e gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu asta maintreb si eu

| lx68 a răspuns:

Nu e prea simplu deoarece trebuie sa ai ceva cunostinte de programare. prima data trebuie sa-ti faci o schema a site-ului (adica ceea ce vrei sa contina el), apoi sa editezi site-ul folosind atat link-uri interne cat si externe (la alte site-uri cu tematica asemanatoare). La final trebuie sa-l gazduiesti pe un server si sa-l indexezi in motoarele de cautare. Daca esti hotarata sa incepi munca o sa caut sa te ajut. Adresa de mail a mea este guerrier68@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa te uiti la tutoriale pe yutube sun folositoare la ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu cum sa-mi fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu intri pe www.ucoz.com si mai departe iti apare un buton mare verde Get Started! spesi pe el si completezi toate datele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.web-design.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.ucoz.com

| dariameh1234 a răspuns:

Heeei nu exista youtube? scrie acolo si iti da rezultatul cat de greu era!?

| Alex_4082 a răspuns:

Draguta tb sa iti faci u nxat casa sti

| Leandro a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un site sau blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata prietenoasa in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (cum ziceam, de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite şi multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| Ina_All_1997 a răspuns:

Sa fiu sincera...idee nu am

| Vlad_Trif_1992 a răspuns:

Da vreau

| Bahnari_Victor_1987 a răspuns:

Eu am trecut un curs gratuit, despre cum sa-ti faci propriu site ...despre curs poti citi aici mai detailat, real este super, totul de la A la Z.: http://victor-bahnari.com/......-site.html

| Dilan_Babacan_1985 a răspuns:

Nu stiu