| Lauralia a întrebat:

Cum sa iti faci un site propriu? de exemplu:www.xxxxx.ro?

Răspuns Câştigător
| YoBuDy a răspuns:

Ca sa iti faci un site ca in exemplul tau cu ".ro" in primul rand trebuie sa stii ca acest domeniu se cumpara.

Ai mai jos cat costa!

http://www.inregistrare-domenii.ro/

6 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

De ce o speriati pe fata? Daca vrei intr-adevar domeniu.ro te costa intr-adevar cum scrie pe acel site. Daca vrei domeniu.com te costa in jur de 50 ron pe an. Observatie: Domeniul.ro il ai pe viata. Bafta!

| Wrecked a răspuns:

Intra pe altervista.org

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai in primul rand inveti html si css daca vrei un site simplu de prezentare.

Vrei ceva dinamic, cu utilizatori care se isi faca conturi si sa poata face diverse actiuni ai nevoie si de php, mysql, javascript si un pic de ajax probabil. Iti mai trebuie si ceva cunostinde de servere web, servere de mysql, un domeniu si un hosting pe care il inchiriezi sau cumperi.

| nimicitorul a răspuns:

Http://www.ucoz.ro/? pguid=3749797699&gclid=CJXosMyA8rQCFQNd3god82AAZg uite aici vezi acolo mai multe detalii.bft
FUNDA!:DD:D:D:

| player123 a răspuns:

Ucoz poti sa-ti faci propriul sai bafta