| KatieKatzzz a întrebat:

Cum sa imi fac site-ul meu propriu?

Răspuns Câştigător
| CAsToReL a răspuns:

Www.wordpress.com

78 răspunsuri:
| bozo a răspuns:

Cu putina istetime, cunoasterea limbii engleze si timp acordat acestui lucru poti sa iti faci propriul website fara sa stii programare. Google Sites, www.sitecreator.ro, www.dragdropsitecreator.com si asa mai departe. Foloseste google si vei afla mult mai mult.

| Leandro a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un site sau blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata prietenoasa in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (cum ziceam, de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite şi multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| crisa a răspuns:

Ori cumperi un domeniu si urmezi pasii specialistilor, ori iti faci un cont pe un site gen multiply, bravenet, etc.

| adsfsf a răspuns:

Www.webs.com, e foarte usor de facut un site aici, si daca vrei domeniu gratuit intri aici: www.dot.tk

| printmaster a răspuns:

Iti trebuie un site intreg ca sa raspunzi mai in detaliu la asa ceva.
Sugestia mea e sa dai bani unor oameni care stiu sa faca situri, au experienta, portfolio si sunt recomandati.
Sa imi fac site e imposibil daca nu am cunostinte de HTML, CSS, PHP, MYSQL design, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catalina, Partydul Happy te va ajuta cu placere. ID: w_viatamea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saitul tau.com intra si o sa ai propiul sait

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac permis de la jadex la runescape?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu nu stiu cum si vreau sa stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Catalina intra pe www.piczo.com si acolo e foarte simplu. Am uitat sa ma prezint. Ma numesc AURICA CRISTIAN COSTEL am 23 de ani si sunt din comuna TURCOAIA judetul TULCEA. ID-ul meu este aurica_cristiancostel2001. te astept cu nelamuriri.paaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cum mil fac si eu ca si eu vreau sal fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de un site builder

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa intre google si sa sil faca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa stiu acelasi lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ucoz se pot face siteuri foarte bune si destul de usor. www.divers.do.am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aste depinde de ce fel de site vrei sa faci, daca vrei sa itnveti cum sa iti faci un site gratuit, fara sa investesti nimic, dar totusi sa mai castigi asa o data la 2 -3 luni poate si mai repede cate ceva in plus atunci http://2websitecreator.uv.ro este situl pe care trebuie sa il vizitezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aste depinde de ce fel de site vrei sa faci, daca vrei sa itnveti cum sa iti faci un site gratuit, fara sa investesti nimic, dar totusi sa mai castigi asa o data la 2 -3 luni poate si mai repede cate ceva in plus atunci http://2websitecreator.uv.ro este situl pe care trebuie sa il vizitezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum naiba sa fac situri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa im fac un sait gratis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saitul tau propriu il poti face in orce Oras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa imi fac site-ul meu propriu fara sa dau bani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti faci cu siteul asta http://www.sitecreator.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, eu vreau sa aflu asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe net (google) si vei gasi. nu stiu sigur unde...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am daca doresti satsi faci un siti du-te si te buhneste cu capul de un stilp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sati cauti pe net diferite chestii cu propriu meu site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin ce programa pot deschide jocurile
din internet