| Robi1444 a întrebat:

Cum schimb microfonul, adica daca vorbesc, sa nu vorbesc de pe microfonul laptopului ci de pe microfonul de la casti?

Răspuns Câştigător
| Roxin a răspuns:

Dai click dreapta pe difuzorul de langa ceas, alegi dispozitive de inregistrare si trebuie sa iti apara doua. Selecteaza una din ele si vezi care e.

3 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Salutare!

Banuiesc ca sunt separate, nu? Adica, ai doua mufe?
Daca da, conectezi ambele mufe(ai doua iesiri, una pentru mic, cealalta pentru casti)

| Robi1444 explică (pentru Roxin):

Salut.
Da... am 2 mufe de la casti, 1 de la casca si 1 de la microfon. Insa cum fac sa dezactivez microfonul din laptop si sa activez cel de pe casca?

| Robi1444 explică (pentru Roxin):

In fine, oricum, mersi pentru tot.