| WweEdge a întrebat:

Cum scot parola de router-ul meu romtelecom?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca o scoti risti sa ti se fure internet, sunand la operatorul romtelecom ei o pot anula sau nu. Nu orice companie face asta.

| WweEdge explică (pentru mgtow):

Cand am instalat roter-ul eu am setat parola, nu pot sa o schim btot eu? waiting

| mgtow a răspuns (pentru WweEdge):

O poti schimba, dar cand ti sa instalat internetul a venit cu o parola pe contractul lor asa ca nu o poti desfiinta fara acordul lor.

| WweEdge explică:

Eu pana acum intram de pe telefon conectandu-ma la wi-fi, azi cand am vruut sa ma conectez nu m-a lasat ....imediat dupa ce am introdus parola ma dezactiva sad

| WweEdge explică (pentru mgtow):

Parola a fost aleasa de mine!