| denismerty a întrebat:

Cum aflu parola unui router wi-fi, in cazul in care este de la firma romtelecom? fundita*!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intri in setarile acestuia, in cazul asta trebuie sa fii conectat cu un cablu la el si sa stii parola de administrare. deci daca vrei sa spargi vreo retea wireless nu ai sanse.

2 răspunsuri:
| lostcontrol12 a răspuns:

Nu ai cum decat daca este al tau.

| georgedanielc a răspuns:

Foarte simplu..prin ce telefon ai facut comanda la net prin acela trebuie sunat la romtelecom relatii cu clienti clik net parca este si iti pui problema.te vor ajuta baieti...