| anonim_4396 a întrebat:

Cum vad daca cineva mi-a dat ignore pe Yahoo Messenger?

Răspuns Câştigător
| crisa a răspuns:

Acel cineva iti apare in lista ca fiind mereu offline, iar cand incerci sa vorbesti cu el, vorbesti la pereti...winking

252 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing) si eu odata am cautat tot felul de programe sa aflu, dar degeaba. oricum persoana resp e posibl sa-ti fii dat si ignor dar e posibil sa te fii bagat pe appear offline... ce-l mai sigur ii dai un telefon si intrebi sau daca v-ati certat rau e posibil sa-ti fi dat ignor.in fine numai cautati programe si tot felul de chestii ca degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti sa vezi si cine a spus sa te uiti daca e online sau offline e o prostie deoarece poate nu e intrat. Sau dai id-ul cuiva si il intrebi daca e online/offline.Foarte simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da vb la pereti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da pe www.pulso.ro si ii scrii acolo IDul si iti arata daca e online, ivizibil sau offline si daca iti apare acolo ca ii online si in lista ta ii offline, inseamna ca ti-a dat gnore sau ii pe invizibil la tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiuu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are dreptate assiris

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://geamblac.blogspot.com/
Din pacate nu poti vedea daca te are cineva la ignore :)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ridiche_dragos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

batting eyelashes simplu :X scrii` pe google yahoo invisible si daca apare la tine in lista off si acolo onn posibil sa-ti fi dath ignorethinkingwinkingbatting eyelashesdevil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar daca acel cineva s-a saturat de tine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt mai multe site care poti sa intri sa vezi cum sunt id care doresti cum ar fi:ascuns.ro,imvisible.ro,fura avatare.ro.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu daca e oflline inseamna ca ti-a dat appear ofline sau ignore daca vrei sa afli incearca sati bagi pl in toata familia lui daca raspunde insemna ca nai ignore si o sa primesti. daca nu inseamna ca ai ignore cred ca stiti si voi sa injurati si nu trebuie sa va ajut cu astawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti un bou si stresant fii sigur ca ti-a dat ignore fraiere laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alina_alinutza921

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal in primul rand daca ti-a dat candva ig poti sa vezi astfel : nu mai se vede poza lui la avatar chiar daca e off sau cauta si uh pe www.imvizible.ro si vez daca e on si la tine nu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista program de spart id-uri de yahoo mesenger?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pantelimon_2008_io

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spui la toti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andrei.bazatu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne fereste, in loc sa ne raspundeti dumneavoastra nou, noi va raspundem voua imi cer scuze ca zic asa dar sunteti un pic nebuni imi cer scuze. La revedere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

*Pai daca nuh intra pe mess si sunteti suparati tare unu pe celalalt atunci fii sigura-gur ca ti-a dat igg deci daca nu-i nici una atunci uitate pe yahoo daca ii pe invizibil{afla cine e pe invizibil}winking:**

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Shakyrytza1999

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ancuta_ruxy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lolo_sweet51

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A.printzesa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum vad daca cineva mi-a dat ignore pe Yahoo Messenger

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lucian87_bc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spencer_spencer2003