| OtakuForever a întrebat:

Cun pun muzica pe un CD? Am windows 7.
Dar va rof sa-mi spuneti pas cu pas.
Va multumesc si cine imi explica toti pasi primeste fundawinking

6 răspunsuri:
| DjShizZelLE a răspuns:

Phai iti trebuie nero

| Georgienita94 a răspuns:

Bagi cd-ul in unitate -> selectezi muzica dorita (adica care vrei s-o pui pe cd ) -> dai click dreapta pe ceea ce ai selectat -> dai click pe "sent to" si iti apare o lista si dai pe cd drive sau my disc depinde cum iti apare scris. Apoi astepti sa se copieze. Dupa te duci pe my computer si selectezi toate melodiile dai click dreapta si dai "write these file to cd" si iti apare o fereastra dai next next si o sa ti se copieze. apoi dupa ce ti s-a copiat dai finish si bagi cd-ul inapoi in caz ca-ti iese singur dupa terminarea copierii ( asa se inatampla uneori) si vezi daca ti s-au pus melodiile. Iti dai seama daca ti s-au pus ca se vad clar, daca se vad sterse inseamna ca nu ti s-au pus si mai reiei odata procesul sau inseamna ca nu ai Nero ( program de facut cd-uri). Eu ti-am explicat toti pasii... Sper sa-ti mearga. Succes!

| dodo1530 a răspuns:

Du-te pe google si scrie cum descarc muzica pe cd sau asa ceva, vezi la videoclipuri si vei gasi acolo pas cu pas. Ii dai pe pauza, faci ce ai vazut, dai din nou si asa mai deparete.
BAFTA!

| K0sti a răspuns (pentru Georgienita94):

Si viteza de scriere cum o seteaza, o chestie foarte importanta? http://www.videotutorial.ro/? p=455

| Georgienita94 a răspuns (pentru K0sti):

Nu stiu blushing