| anonimevere2013 a întrebat:

Neata TPU as dori sa imi spuneti si mie cum sa pun un foldar muzica pe invizibil casa nu se mai vada cine imi explica primeste funda.

Răspuns Câştigător
| DustyFlash a răspuns:

Dai click dreapta PROPERTIES si dai hiden daca vrei sa il vezi dai pe TOOL apoi VIEW si dai SHOW HIDEN FILES AND FOLDERS.

2 răspunsuri:
| DavidOsam a răspuns:

Click dreapta pe folder, properties, bifezi "hidden", apoi te duci in Control Panel, cauti Folder Options, dai la View si bifezi "don't show hidden files, folders, or drivers".

| Yoji a răspuns:

Buna... as putea sa iti raspund eu la aceasta intrebare!
dai click dreapta pe folder-properties(propietati)-dupa ce iti apare un chenar dreptunghiular o sa vesi sus 3 chestii(General, Sharing si Customize).
Tu o vei alege pe a 3-a adica Customize iar jos in dreapta va aparea un folder iar prin dreptul lui Change Icon.
Apesi pe change icon si alegi de acolo cum vrei sa arate folderul si sunt si invizibile.
P.S. Va ramane numele folderului
sper ca te-am ajutat... FUNDA?