| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Vreau sa ma lansez in muzica spuneti-mi pasi care sa ii urmez detaliat, funda si vot promit!

8 răspunsuri:
| Jesye a răspuns:

Sa ai voce/talent...cam de asta ai nevoie

| anonim_4396 explică (pentru Jesye):

Eu vreau pasii

| Jesye a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce pasi? ai talent? sunt o gramada de emisiuni, concursuri care incearca sa promoveze noi talente. daca nu ma insel Alexandra Ungureanu a castigat ploaia de stele la fel si catalin josan care a castigat megastar.
sau de duci la o casa de discuri cu un demo si daca esti buna te promoveaza ei laughing

| Beatrice a răspuns:

Lanseaza-te pe youtube.Inna cum a reusit?

| Adeeeeeee a răspuns:

Du-te la Vocea Romaniei.Eu asta as face.Sau du-te la Romanii au talent.Sau la Xfactor.Nu stiu ce pasi sa-ti spun sa urmezi.Eu nu sunt cantareata!

| raducannicolae a răspuns:

Pasul 1: Filmeaza-te si pune filmarile pe Youtube.
Pasul 2: Fa-ti cont de Facebook si da Share la clipuri.
Pasul 3: Reiei de la Pasul 1.
Daca esti talentata te va gasi cineva.

| 255Elena a răspuns:

Si eu stiu sa cant si am fost la diferite spectacole si festivale si m-au dat si la tv

| Ruja_Sebastian_1986 a răspuns:

Buna ziua as dori sa incerc poate reusesc pentru ca de mic mi-a placut sa cant muzica populara desi am cateva piese interpretate in zona muzici dar inca nu ma descoperit nimeni am cantat in cercuri de muzica si chiar am sustinut un concurs de interprtare vocala la care piesa pe care eu am cantat-o a fost chiar titlu a acestui concurs de muzica si interpretare la sectiunea solisti vocali Mandra floare de bujor si am reusit si vreau sa-i multumesc D-l fost profesor Emil coldea care m-a ajutat le multumesc tuturor colaboratorilor pe aceasta cale care mau sustinut va multumesc1