| West_CeZar_2002 a întrebat:

Dacă activez licențe la diferite programe(antiviruși, etc) sau la windows de pe siteuri precum serialbay, este posibil sa iau vreun virus? Sau alte pericole

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

laughing)) Asa, numai niste troieni si bitcoin minerilaughing Ia si tu niste cheit la pret redus, ca gasesti peste tot si dupa nu ai probleme. Iti poti activa windows cu cativa euro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, normal ca iei virusi. Mineri predominant... Mai bine tii Windows 10 in trial cu antivirusul deja inclus (nu vei putea schimba tema, fundalul desktop etc. dar merge perfect in rest)

| PainTech a răspuns:

Windows merge activat și din consolă schimbând serverul kms. Nu e nevoie sa descarci nimic.

| RainbowD a răspuns:

Salut. Da, poti lua. Dar de ce sa risti cand poti lua de exemplu licenta la windows 10 cu maxim 10-12 euro. Depinde de ce oferte au.