| West_CeZar_2002 a întrebat:

Dacă activez licențe la diferite programe(antiviruși, etc) sau la windows de pe siteuri precum serialbay, este posibil sa iau vreun virus? Sau alte pericole

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

laughing)) Asa, numai niste troieni si bitcoin minerilaughing Ia si tu niste cheit la pret redus, ca gasesti peste tot si dupa nu ai probleme. Iti poti activa windows cu cativa euro.

| PainTech a răspuns:

Windows merge activat și din consolă schimbând serverul kms. Nu e nevoie sa descarci nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, normal ca iei virusi. Mineri predominant... Mai bine tii Windows 10 in trial cu antivirusul deja inclus (nu vei putea schimba tema, fundalul desktop etc. dar merge perfect in rest)

| RainbowD a răspuns:

Salut. Da, poti lua. Dar de ce sa risti cand poti lua de exemplu licenta la windows 10 cu maxim 10-12 euro. Depinde de ce oferte au.