| nikolettta a întrebat:

Daca adaug fotografii evidentiate pe Facebook vor aparea in noutati sau in cronologie? Intreb deoarece am vazut ca unele poze nu mai au like-uri deloc iar altele doar 2-3.
Multumesc si dau fundita pentru cel mai clar raspuns.

Răspuns Câştigător
| Pirvuceanu_Mihaela_2002 a răspuns:

Buna. Daca adaugi fotografii evidentiate vor aparea in cronologie in partea de sus vor sta numai acolo si poate sa le vada oricine intra pe profilul tau chiar daca nu este prieten cu tine. Daca iti pui fotografii evidentiate poti sa le schimbi cand vrei, poti sa pui una sau mai multe. Funda te rog!

1 răspuns:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Likeurile dau gust bun ciorbei? las-o dracului de cratima, ca se duc dracu si likeurile