| Culturism69 a întrebat:

Facebook.
Nu pot sa inteleg de ce cand sunt etichetat in niste fotografii pe facebook, unele imi apar in cronologie ( nu pe wall, acolo la "Fotografii" ) iar altele nu ( cele mai multe nu.)..
De ce nu imi apar toate la fotografii thinking Doar pe wall apar.

Răspuns Câştigător
| DanielNegoi a răspuns:

A Da am citit au avut o mica defectiune dar se va repara peste 1 an
facebookul a avut o problema la creare dar de abia acum au detectat-o si ei dar din pacate peste un an se va remedia im sorry