| comet a întrebat:

Am o pagina pe facebook. Are 700 de likeuri. Am o problema la ea... cand adaug o poza noua nu apare poza pe peretele paginii, doar la noutati acolo in dreapta si la fotografii... stiti cum pot sa rezolv? am adaugat o poza si a mers iar dupa cand am mai adaugat una nu aparea. Am incercat sa adaug diferite poze dar niciuna nu mergea.

2 răspunsuri:
| Alexandra301 a răspuns:

Pai adaugi poza direct de pe profil.Iti apare acolo langa stare "Fotografie". Dai acolo si adaugi fotografia si iti va aparea pe perete. Funda?batting eyelashes

| comet explică (pentru Alexandra301):

Asa fac tot timpul straight face