| MyaEmy a întrebat:

DAU FUNDA!
Am si eu o nelamurire legata de etichetarile de pe facebook.
Acum ceva timp am fost etichetata in cateva poze care mi-au aparut doar in "cronologie" nu si in "fotografii cu tine" si ieri am fost etichetata in alte poze care mi-au aparut si in "cronologie" si in "fotografii cu tine", de ce?
Cum fac sa apara acele fotografii din "cronologie" si la sectiunea "fotografii cu tine"?

1 răspuns:
| Anonim693 a răspuns:

Pai nu poti. Adica iti apar si pe cronologie si la fotogragii cu tine...asa e facebookul. La fotografii cu tine apar pozele in care esti etichetata sau in care etichetezi pe cineva. In cronologie apar toate pozele din toate care le-ai postat