| AnetteBurnier a întrebat:

Dacă am dat like unei persoane mai de mult pe Instagram si acum am apasat si i-am dat inca o data la aceiasi postare(din greseala am apasat de doua ori) poate sa vada asta? Eu normal zic ca n-ar trebui sa primeasca notificare caci numarul de likeuri nu se schimba dar voi ce ziceti?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu vede, fiindcă apăsând de două ori pe like "♥", de fapt i-ai retras toate like-urile (le-ai debifat pe toate "♡")!
Dar, dacă ai dat "like" din nou, după ce le-ai debifat, va vedea!