| Emilia2499 a întrebat:

Urgent guys, ma uitam pe profilul cuiva de pe Instagram si din greseala am apasat pe butonul "adauga postarea la favorite". O sa apara notificare persoanei?

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu-i apare nicio notificare.

| Michaeel a răspuns:

In primul rand, lasă engleza ca nu suntem în America, in al doilea rand, nu, nu o să-i apară notificare persoanei.

| Emilia2499 explică (pentru Michaeel):

Engleza este o limba internațională, nu inteleg ce este atat de deranjant la faptul ca am scris guys...iar daca tu alegi sa mi te exprimi cu"lasa engleza ca nu suntem in america", ei bine, nu doar in America se vorbeste engleza, asta asa ca fapt divers, iar in al doilea rand mersi de raspuns, dar data viitoare cand raspunzi cuiva incearca sa ii raspunzi la exact ceea ce are nevoie trecand cu vederea peste ceea ce nu iti convine tie, ca asa mai bine nu raspunzi?

| Michaeel a răspuns (pentru Emilia2499):

O fi limba internațională dar suntem în România și se vorbește romana nu romgleza. Dacă vrei sa îți etalezi engleza o poți face altundeva. Ți-am răspuns la ce aveai nevoie, ai vrut sa ști dacă vede neridicate ca ai salvat postarea și ți-am zis ca nu. Știu ca nu se vorbește numai în America engleza.