| ajfsfamqewED a întrebat:

am o pagina are circa 1550 like si cand postez doar unul din acesti 1550 da like... cum fac sa apara drept notificare orice postare, sau sa vada cat mai multi?

1 răspuns:
| NarutoFan134 a răspuns:

Pai ca orice postare sa apara drept o notificare trebuie ca persoana cae a dat like la pagina ta sa seteze aceasta optiune. Tu nu poti face nimic in legatura cu asta. Ca sa vada cat mai multa lume incearca sa ii faci publicitate de pe alte pagini mai active.