| anonim_4396 a întrebat:

Dacă am instalat ceva și încă am fișierele zip, după ca am dat "extract" și am instalat aplicația și etc, pot să șterg fișierele zip? Sau nu mai merge aplicația dacă șterg zip-urile?

Și încă ceva, de ce se tot umple memoria dacă eu nu descarc și nu instalez nimic? Aseară aveam 11 gb liberi și azi dimineață mai am 10, 7 gb liberi (pe laptop)

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa le stergi, nu mai ai nevoie de arhiva

| lpavel a răspuns:

Da, poti sterge acele fisiere zip!
Memoria se umple din cauza ca windows-ul isi face actualizari in fundal iar tu nu le vezi decat daca deschizi sectiunea Actualizari(Update).