| Red24 a întrebat:

Daca as face un site mai mult inclinat spre blog personal as avea sansa sa scot ceva banuti anual incat sa imi acopar taxele de host?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Orice este posibil, depinzand direct de cat de priceput si talentat esti tu la scris si bineinteles, cat de des publici articolele.

Poti incepe prin a-ti prezenta pagina pe FB-ul si Instagramul tau, rugandu-ti prietenii sa posteze linkul tau, in pagina lor.
In felul acesta, iti faci reclama gratuita la 1000 de prieteni pe Instagram si FB si creste exponential numarul, daca si ei posteaza linkul pe FB-ul lor.

| Miauti a răspuns:

Dupa calculele mele pentru un blog te costa doar domeniul care este anual 4$-13$
poti gasi un host gratuit cum e blogger.com sau wordpress.com sau alte site-uri.
poti participa dupa 6 luni de activitatea poti participa la concursuri cu premii, si daca ai continut bun poti adauga reclame.