| elcosmin a întrebat:

Daca ati avea un laptop foarte scump, de gaming, in valoare sa zicem de 4000 de lei, ce ati face cu el?

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Tu ai intrebat ce sa faci cu el. Este si donatia o posibilitate.

15 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

L-as putea folosi cy doua scopuri:
- sa ma joc pe el
- sa dezvolt aplicatii, fiind informatician

| Sn4k3 a răspuns:

Mi l-as da de cap.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un laptop de 4000 lei nu e nicid e gaming nici foarte scump. E doar un laptop decent spre performant.

| GouDidodino a răspuns:

L-aș vinde

| flixbuster a răspuns:

Daca nu as avea nevoie de el, l-as vinde. Daca as avea nevoie de el, l-as folosi. Daca as vrea sa fac ceva deosebit, l-as dona.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Daca il folosesc cat de cat, fie vorba de gaming sau dezvoltare de aplicatii las tine pana as avea nevoie de ceva mai bun. Daca doar stau pe Facebook (lucru ce pot si cu un laptop de 1500 lei ), il vand, cumpar ceva mai ieftin si diferenta de bani o folosesc in alte locuri.

| elcosmin explică (pentru Sn4k3):

Nu i rau

| CdeMetal a răspuns:

Pai as face acelasi lucru pe care fac si pe cel pe care il am acum, care e de doua ori mai iefttin, mai degraba l-as vinde si mi-as lua telefon+laptop, la jumatate de pret.

| Andrei899 a răspuns:

L-as vinde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-aș vinde la prosti cu 5000 lei.

| elcosmin explică (pentru flixbuster):

Ce bun esti tu, il donezi

| PainTech a răspuns:

"Daca ai avea un avion ce ai face cu el?"
Probabil ca as zbura.

Daca as avea un laptop performant ( ca la 4000 nu cred ca ar fi tocmai de gaming ), ce crezi ca as face?

| elcosmin explică (pentru PainTech):

#DeleteAccount

| elcosmin explică (pentru flixbuster):

Da sigur. Exact asta voi face! Multumesc!

| wrakas a răspuns (pentru flixbuster):

Sa nu te doneze el pe tine, la turci laughing))