| alexandrunaj a întrebat:

Daca cineva imi stie IP-ul imi poate afla adresa de une am accesat situl respectiv? Daca am accesat un site mai,, anormal" se poate ca detinatorul site-ului sa afle unde stau? Eu cu inca doi prieteni la ziua me am accesat site-uri la misto si din intamplare am ajuns pe unul cu asasini platiti si pe unul cu sadism.Nu a fost ideea mea sa intram dar ei erau ceva de genu,, nu ai curaj sa intri". Acum imi pare foarte rau pentru ce am facut.Se poate intampla ceva?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Inainte sa intrati pe partea neagra a internetului, trebuia sa cititi despre el. Si da, va pot localiza, au fost cazuri urate in acest sens.

| worldhckexplore a răspuns:

Daca mai traiesti e totul in regula rolling on the floor)

suntserios
| suntserios a răspuns:

In cazuri extreme doar politia poate afla informatia asta