| Inessix a întrebat:

Daca cineva mi-a dat ignore pe mess acea persoana mai apare in lista mea? Sau dispare?

8 răspunsuri:
| zzzzz a răspuns:

Nu dispare, insa tu nu vezi cand este online.

| Inessix explică:

Multumesc tuturor!

| RoXxy a răspuns:

Inca e in lista ta dar nu sti daca acea pesoana este online

| anncky a răspuns:

Da. ea mai apare in lista ta, dar niciodata nu o sa mai apara online

| XKidutzaa a răspuns:

Apare in lista tah...dar apare ca s cum ar fi iesita de pe mess...uh nu o sa o mai vezi intrasta pe mess dct daca te scoate de la igg

| PinkStyle a răspuns:

Apare, dar nu sti daca e on sau off. happy

| MaddieGirl10 a răspuns:

Normal ca disparewinking si-ti apare la Address Book big grin

| misuu a răspuns:

Apare dar iti apare ca nu e intrat p mess pentru ca ti-a dat igg