| Onutssa a întrebat:

Deci, vreau sa scap de o persoana din lista de messenger si i.am dat ignore. Practic ce am facut? Eu mai apar online in lista lui? De ce imi mai apare in lista? Ce as putea sa fac sa scap de acea persoana definitiv din lista de mess? Multumes, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Tiby a răspuns:

Dandu-i ignore acum ea nu mai stie cand esti online
pentru a o sterge din lista pur si simplu dai click dreapta pe contactul respectiv si dai delete.
sper ca te-am ajutatwinking

10 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Daca i-ai dat ignore corect, atunci nu mai apari in lista lui online.il poti sterge si din lista, dand click dreapta si apoi delete si apoi bifezi yes.bifezi si chestia aia ignore all future messages... dar l-ai dat deja la ignore. laughing
bafta! :*

| kattya96 a răspuns:

Cred ca nu i-ai dat ignor ca lumea.
Deci... trebuie sa il vezi in lista ta de mess dupa care dai click dreapta ignor. Trebuie sa-l faci in asa fel incat sa iti scrie ceva ca astfel dupa ce iti scrie poti sa-i dai, aia la mess cu clik dreapta si dupa care o sa-ti apara langa avatarul lui ignor. Cand dai acolo scapi defintiv de el.
El nu o sa-ti mai apara tie si tu lui o sa-i apari ca esti mereu offline happy
SUCCES!

| Bogdana a răspuns:

Daca doar l-ai sters din lista inca ii mai apar on. Daca i-ai dat si ignore nu ii mai apari on.Si daca il stergi nu ar trebui sa iti mai apara in lista.

| gya_8439 a răspuns:

Ii dai delete si apoi il dai la ignore si o sa ii apari invisiblebig grin

| Deutza_4524 a răspuns:

Practic i-ai dat ignorehee hee
Nu ii mai apari online in lista luiwinking
Iti apare in lista dar la adress book (presupun.)
Ai scapat de acea perswinking...happy

| shifii a răspuns:

Pai, daca tot iti apare in lista, du-te la Preferences si vezi la Ignore List daca e idul persoanei acolo. Daca nu e, inseamna ca nu i-ai dat ignore. Poti baga in lista aia idul persoanei si ii dai ignore. Sau stergi persoana respectiva si cand iti mai scrie ceva dai Ignore. Acea persoana te va avea in lista, dar ii vei aparea mereu offline. Iar tu nu o sa o mai ai in lista.

| Ovy81 a răspuns:

Intri pe mess, apesi butonul de messenger>preferences>ignore list>ignore only the people below> si selectezi pe cine crezi tu ca te enerveaza si ii dai remove, sper sa-ti fi fost de folos, bye

| Deea9v3 a răspuns:

Da-i ignore si daca inca iti apare in lista da-i click dreapta si da-i delete... dupa ce ai dat mai iti apare ceva de genu 'DELETE FROM ADDRESS BOOK, TOO' si iti apare o casuta langa. si o bifezi. iar apoi dai yes.si gatha

funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai apari in lisa lui dar nu mai poate sa vb ca uh doar dk gaseste un cod. iar uh ca sa nu il mai vezi pe el dai delete la id lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ce se intampla ca i-am dat ignor unui destept iar dupa un timp mi-a trim din nou mass-uri. i-am dat ignor din nou si tot imi trim mass.stie cineva?