| anonim_4396 a întrebat:

Daca folosesc hibernate se mai deconecteaza netul?

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Poti folosi cu placere si fara griji aceasta functie, deoarece ramane atat conectat internetul cat si toate actiunile efectuate.Meriti"a doua sansa"

1 răspuns:
| RoyalJakiro a răspuns:

Da, sistemul se va inchide pentru a salva energie, folositor in cazul laptop-urilor. Asta insemnand ca va deconecta placa de retea, plava video, procesorul si memoria ram. si va ramana in mod standby doar HDD, pentru a rezupera sesiunea de lucru mai rapid, fara a fii nevoit de a reporni sistemul. Bafta!