| ShakeStar2000 a întrebat:

Imi puteti spune va rog, de ce mereu mi se deconecteaza netul singur (prin cablu)?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Sunt intreruperi in permanenta pe Internet, din cauze tehnice.
Pentru a nu simti aceste intreruperi, trebuie sa ai setat "reconectare automata" la caracteristicile retelei (in calculator si/sau in router).
Daca si asa ai caderi, cu durate mai lungi de un minut, atunci suna la provider-ul tau de internet pentru verificari.

| ShakeStar2000 explică (pentru Bula):

Am sunat apoi mi-a zis ca e de la ei. Dupa aia si-a revenit. Mersi, ai funda happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie personal mi s-a întâmplat să mi se defecteze routerul. Ai putea să te uiți la el când se mai întâmplă.