| GEORGEL2012 a întrebat:

Daca imi montez gps pe masina are si functie audio in romana?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Cei care vand gps-uri ofera si o descriere a produsului. Poti afla ce harti sunt disponibile si limbile in care vei primi, vizual si audio, instructiunile utile. Pentru o informare corecta, e bine sa accesezi pagina oficiala a producatorului gps-ului ales.

2 răspunsuri:
| Levente_Levi's_1976 a răspuns:

Daca are GPS-ul meniu pe limba romana...

| darrio2007 a răspuns:

Depinde de GPS.In mod normal daca il iei de aici din tara trebuie sa aiba limba romana.