| alinutastraub a întrebat:

Daca intru eu in calculatorul unei persoane cu teamviewer si acea persoana vrea sa joace un joc (ex sims, gta) iar eu nu vreau neaparat sa apas, ci doar sa vad ecranul, merge? Sau va fi mult lag, din cauza ca este un joc si nu suporta?

Răspuns Câştigător
| Mirel4412 a răspuns:

El nu va avea lag, si, depinde foarte mult de ce specificatii are el, sau viteza de internet, o sa vezi si tu relativ ok, in niciun caz cu aceeasi fluiditate ca a lui.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va fi lag. Sunt alte programe pentru asta

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Merge, normal.
Insa, asta tine si de performanta si specificatiile calculatorului respectiv, cat si de conexiunea la internet.

Dar daca vrei doar pentru partajare... incearca si discord, poate merge mai bine chiar happy

| Sekim a răspuns:

Se poate ca el sa se joace si tu sa te uiti. Daca vrei sa faci asta recomand Any Desk. Platforma la fel ca Team Viewer insa nu ai pic de lag si puteti amandoi sa miscati mouse pentru voi, adica nu miscati amandoi acelasi mouse ca pe Team Viewer.