| Danutzul2000 a întrebat:

as vrea daca stiti vreun program cum este TeamViewer dar sa nu trebuie sa dau nimic la persoana pe care vreau sa-i controlez calculatorul... daca exista... mersiwinking(fundita

4 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Te referi sa preiei controlul acelei persoane fara nici un program?
Nu se poate.Cu Team Viewer poti da dar fara nu.

| Danutzul2000 explică:

Da asta ma refer... dar cu un program pe care habar nul stiu dar fara sa il daw si ei intelegi...

| Magnifico a răspuns (pentru Danutzul2000):

Am inteles.Eu stiu doar cum sa-i inchizi PC-ul (mai degraba se restarteaza) faza cea tare e ca poti alege tu mesajul care sa ii apara in momentul inchiderii.Inchipuie-ti cum este sa iti apara "Hahaha ti-am stricat PC-ul asa de distractie! Nu poti opri asta!". Oricum e o farsa si trebuie sa ii trimiti ceva.Dar daca deschide asta atunci s-a zis cu ea....ma rog trage o sperietura grozava apoi isi da seama ca nu s-a intamplat nimic.

laughing

| AdyTzZzU14 a răspuns:

Poti cu Keylooger.ii schimbi numele la program ii trm cui vr sa il bagi si el cand il descide nu ii apare nimic. apoi o sa iti apara la mail tot ce a scris el pe tastatura. daca la asa ceva te referi big grin