| nush a întrebat:

Daca ma uit pe net. la filme porno imi apare pe factura?

27 răspunsuri:
| Gigiku a răspuns:

Depinde ce net ai. Desigur ca parintii tai pot cere o fisa cu toate site-urile vizitate, dar ce rost ar avea, cand se pot uita foarte simplu in History la mozzila/explorer? happy

| Emma a răspuns:

Nuhappy
kiss:*

| Emma a răspuns:

Nuhappy

| Libelle a răspuns:

Nuuuuu

| nellyneliana a răspuns:

Nu nu iti apare asa ceva pe factura...Vizionare placuta!

| Zenithf a răspuns:

Loool, voi aveti un abonament prin care aveti acces la internet. Si punct. Adica pe cei de la UPC, RDS sau ce alta firma de cablu o mai fi nu-i intereseaza decat sa va conecteze si sa-si ia banu pentru conectare, ceea ce nu vei putea face este sa intrii pe site-uri pe care se plateste, acolo trebuie sa ai cont in banca s. a.

| DeliaaaMary a răspuns:

Nu stai linistit nu iti apare nimic in factura...Nu au de unde sa stie aia la ce te uiti tu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-ar trebui cel putin 10 km de foi ca sa imi faca mie lista cu site-urile vizitate rolling on the floor

| sylvie a răspuns:

HA HA te prinde taticu ca te uiti la ce nu trebuie pe banii lui laughing

| Fetita a răspuns:

Nu credlaughing

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Indiferent de la ce firmă ai internet, nu apare!
Singurul lucru de care trebuie să ai grijă, este să golești History-ul din browser ( adică din programul acela cu care intri tu pe pagini ) sau să-ți instalezi ultima versiune de Mozilla Firefox și să apeși CTRL + SHIFT+ P pentru a activa "Private Browsing", astfel nu va mai rămine nimic in History.

| mgtow a răspuns:

laughing nu vine nici o factura ca ai vazut filme porno, funny intrebare (doar cea de internet)

| TeoPT a răspuns:

Nu. dar trebuie sa stii sa stergi COMPLET istoricul. dar totodata trebuie sa faci sa nu se prea observe ca l'ai sters.succes

app altceva mai frumos in viata nu vezi decat sa te inchizi in camera si sa te uiti la filme xxx? dupa cum ai pus intrebarea cred ca nu ai mai mult de 14 ani(daca ai mai mult, scuze m-am inselat). fii copil, traieste'ti copilaria, iesi afara, joaca-te.vei avea atata timp de sex si de filme porno incat nu vei avea ce face cu el.

| Mozambic19 a răspuns:

Nu stai linistit ...si vizionare placuta!

| aangelia a răspuns:

In niciun caz laughing... apare doar in history, in factura nu apare nimic din ce ai vizitat

| Rukhsandra a răspuns:

Nu cred...

| ionutz_7853 a răspuns:

Nu credlaughing de cand studiez eu pc nu cred doar daca parintii tai doresc fiselelaughing

| beatrice2 a răspuns:

Nu, idiotule!

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Nu iti apare pe factura da vine si iti ia casa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu iti apare nimic decat cat ai de plata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e neaparat sunt si siteuri pe care se plateste insa marea majoritate sunt gratuite happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, apare, la categoria taxa de prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti apare stai linistit

| Prezidentul a răspuns:

Da. Iti apare factura la net.

| JoKKeRClan a răspuns:

Nu iti apare pe factura asa ceva...iti ramane doar in istoric..ca sa nu vada parintii tai sterge-ti istoricul.