| Dragos_Sasu_1991 a întrebat:

Daca n-am facut plata la un produs online, comanda este trimisa?

3 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Pai daca comanda este deja in curs de livrare, inseamna ca ai lasat bifat "plata la ramburs"

| g3c3piciu3 a răspuns:

Pai depinde ..deoarece chiar daca ai comandat online plate se poate face fie online fie la livrarea produsului si atunci daca nu o achiiti nu va fi finalizata comanda... sper ca am fost de folos...

| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce ai bifat in legatura cu plata. Poti plati si in momentul cand iti vine acasa.