| Eremia_Elena_Violeta_1951 a întrebat:

Dacă o persoană m-a sos din lista de prieteni, de ce pe chatul persoanei respective apare mențiunea că a rămas în contactele mele, dar nu-i mai pot trimite mesaje?
Am vrut să adaug persoana respectiva la prieteni, dar pe pagina de Facebook, nu mai apare această opțiune! Mulțumesc! Sunt de puțin timp pe Facebook și nu cunosc mai multe detalii!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o cautati pe facebook o gasiti? Puteti vizualiza profilul ei?
Daca nu puteti face asta inseamna ca persoana respectiva v-a blocat, v-a dat block, blocheaza.