| AlinaValentina97 a întrebat:

Am probleme cu chatul la facebook. Nu imi apare cand o persoana este online in chat, ci doar cand intru la mesaje. Ce as putea face? Acelasi lucru i se intampla si persoanei respective.

1 răspuns:
| Robbu a răspuns:

Probabil ai dat din greseala tu sau persoana respectiva pe "Turn off chat with__" si de aceea nu mai apare cand este online.
Deschide casuta de chat cu persoana respectiva dai pe acel icon sub forma unei rotite(Option) apoi "Turn on chat for__"