| ALEX2402 a întrebat:

Daca reinstalez windows-ul, ce se va sterge de pe calculator?

5 răspunsuri:
| sdhashsah a răspuns:

Nimic daca tu nu vrei sa se stearga. poate ramane si vechiul windows intr-un fisier old.

| LolaLollita a răspuns:

Daca nu iti formatezi discurile, nu ti se sterge nimic din celelalte diskuri. Doar programele (gen messenger, winamp, office, etc) care presupun ca le ai instalate in C.

| Chαяtreux a răspuns:

Ramane salvat ceea ce ai in D

| alexs99 a răspuns:

Programele(messenger,word,winamp).

| DeyCj a răspuns:

Aplicațiile și toate datele ce le ai pe partiția respecitivă, asta datorită formatării hard disc-ului.De regulă o resoftare cum trebuie se face formatând integral hard disc-ul, restul metodelor îs ciobănisme-românisme, deci recomand un backup la date înnaintea resoftării.Succes