| Alexandinho10 a întrebat:

Daca se vede o aplicatie transparent aproape suprapusa pe ecran inseamna ca a fost spart si display ul a fost schimbat sau e mai grav?

Răspuns Câştigător
| Mirel4412 a răspuns:

Se numeste ghosting si asta am si eu rar, daca e oled e des intalnita daca e ecran led rar. Problema apare de obicei daca telefonul are contact cu apa in general, sau si daca dai cu el de pamant sau mai stiu eu ce faci cu el.

3 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

Salut, întra în telefon la setări și după la aplicații și iar la aplicații și după aceia sus în dreapta la trei puncte și aici întra la acces special și după aceia la afișați peste celelalte aplicații și aici ai toate aplicațiile, vezi dacă ai această opțiune activată, dezactivează-le la fiecare aplicație în parte căci poate această opțiune nu funcționează cum trebuie pe telefonul tău.

| Alexandinho10 explică (pentru Mirel4412):

E luat dupa olx gen

| Alexandinho10 explică (pentru Mirel4412):

Telefonul a fost luat la mana a doua.cred ca display ul nu e original si ca a fost spart tlf