| Bishop a întrebat:

Ieri v-am spus ca mi s-a spart display-ul la telefon si ca imi apare o "pata" neagra (de o saptamana apare) dar, azi am vazut ca "pata" s-a facut de un verde transparent, si se vede cat e cat dupa ea. Asta ce inseamna? Ca isi revine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă s-au spart cristalele lichide, nu-și mai revine în veci.
Dacă doar s-a „împrăștiat" lichidul pe acolo, probabil o să-și revină.
În general, situația se agravează, nu își revine...

5 răspunsuri:
| nelyjoly a răspuns:

Salut. Kalumea efecte am avut si eu de astea. Fainnnnnnnnnnnnn.,

| kiske a răspuns:

Trebuie sa schimbi display-ul.

| andreyboss a răspuns:

Auzi nu cred ca se va repara singur cel mai sigur il duci la un reparator bafta

| smy a răspuns:

S-a spart stical protectoar daca da nu mai exista speranta in orice alt caz s-ar putea sa-si revina. pretul unui display depinde de model dar se incadreaza intre 80 si 140 ron!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a spart diplay-ul si am telefon lg gt 505...imi este asa mila de el...