| DomnulMuratura99 a întrebat:

Daca vreau sa privesc un film la smart tv am nevoie de laptop/pc sa il conectez? Nu ar merge si de pe telefon sa vad pe tv? Iar filmele/serialele de pe Netflix sunt toate subtritate?

1 răspuns:
| Blackletter13 a răspuns:

Ba da merge si de pe telefonul mobil dar trebuie ca acesta sa detina optiunea Proiectie sus in bara de instrumente, prin acea optiune telefonul se coneacteaza prin wi-fi cu tv-ul si astfel se va vedea ce e pe ecranul telefonului pe tv.