| Elide a întrebat:

Bună TPU,am o problema cu televizorul,am un Samsung Smart,este conectat la wi fi,am cont Google, netul merge,este totul în regula,am și Netflix pe el,merg toate serialele și filmele,dar nu mă pot uita pe filmele de pe internet,cele de pe servere,că sunt mai multe dar predomină netul tv,mai erau câteva,dar nu îmi merge la niciuna,dau sa intru în film, se incarca apoi se oprește brusc și să o chestie development tool, nu și mă pot uita la niciun film le internet nu știu ce să-i fac? Să-l resetez?

4 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Nu merg vizionate alea. Browserul nu suporta. Nu are nimic tv-ul tau.

| Elide explică (pentru VoidEternal):

Păi și cum fac cu internetul, cum sa le fac sa meargă

| Wr3nch a răspuns (pentru Elide):

Nu faci. Browser-ul e basic, nu le poate deschide si procesa. Vrei filme moca, le descarci plus stick sau hdd extern si te uiti la ce poftesti.

| VoidEternal a răspuns (pentru Elide):

Nu ai cum din păcate. Nu știu de televizoarele cu android tv ca sistem de operare daca ar putea reda filmele de pe site-uri, dar browserului tv-urilor smart clasice, nu ai ce sa ii faci ca să meargă.