| ContNmc7 a întrebat:

Buna. Am un tv care are funcția smart. Toate bune, se poate conecta la Netflix, poate intra pe internet, se conecteaza la internet si alte prostii. Problema mea este ca incerc de foarte mult timp sa imi conectez telefonul printr-o aplicatie, dar nu functioneaza. Ce vreau sa spun, este ca unele aplicatii gasesc denumirea tv si se conecteaza, dar se pot distribui doar ce e stocat pe telefon, iar daca incerc sa pun un film de pe internet, se incarca pe tv doar ŕeclama. Am incercat si cu aplicatia pe care o are Tv, dar costa bani. Am incercat si prin smart view, dar nu gaseste tv. In schimb, daca intru in galerie, pot sa conectez poza la tv prin smart view. Nu stiu ce sa mai fac. Nu am cont de Netflix, in caz ca va intrebati de ce nu m-am conectat la Netflix de la inceput. L-am conectat la aceeasi retea de wifi, dar degeaba.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Cauta pe Facebook: Probleme pc! Sigur se va gasi cineva sa te ajute...