| asdD a întrebat:

Dat daca aexista un program de spart parole ym
#ca ma spart cineva parola si a schimbat-o si n-am dato la nime

daca ziceti ca nu exista
el cum a sparto?
tongue
dati repede fundiita

3 răspunsuri:
| andrei95 a răspuns:

Nu exista nici un program numai porcarii dar poti da acolo jos la "Forgott your password" dar tr sa stii anumite lucruri

| incandescentul a răspuns:

Nu exista program pentru spart parole. asta e cea mai mare porcarie. probabil ai intrat tu pe ceva siteuri spam. si fara sa stii ti-ai dat datele acolo straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola se poate afla afla chiar de la tine. Daca este cineva care te cunoaste bine poate intui si sa incerce ceva ce ai putea tu pune ...si sa nimereasca!
Programe nu exista, daca ti-a aflat parola, TU esti vinovata!