| Claudia1397 a întrebat:

Buna seara TPU!
am o nelamurire..multi zic ca nu exista program de spart parole si totusi vad persoane care spun ca cineva le.ar fi spart parolastraight face exista sau nu?

Răspuns Câştigător
| LiviuCristy a răspuns:

Exista de exemplu programe care le instalezi cu buna stiinta sau nu, sau ti le instaleaza altcineva in calculator care memoreaza tot ceea ce faci la tastatura iar pentru cineva care stie de ex id-ul tu de mess cauta in fisier id-ul si imediat langa e si parola, eu altele nu mai stiu

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista programe de spart parole, cei care se plang ca li s au spart parolele de fapt le au fost fie furate fie ghicite

| Grimmjow69 a răspuns:

Nu cred ca exista astfel de program...sunt destui hackeri foarte pricepti...care au reusit sa sparga parole.