| dsada a întrebat:

Exista program de spart parole? daca da mi-l dati si mie va rog dar fara virusi sau sa mi se afle mie parola multumesc:X

13 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Nu exista programe de spart parole de la yahoo.

| Minks a răspuns:

Nu exista. Yahoo lucreaza mereu la securitatea conturilor.

| Adina a răspuns:

Nu exista...asta ar insemna ca` ne-ai putea afla la toti parolele.
Dar iti poti reinitia parola de la mess. daca stii datele adaugate cand ti-ai facut id`uhee hee
Dai clik parola uitata

| Adredemesconf a răspuns:

Nu, nu exista.
Compania Yahoo este prea mare ca cineva sa poata intra in baza de date personale.
Deci nu estebig grin
O zi buna!
happy

| mymy a răspuns:

Nu exista big grin

| clauu a răspuns:

Program de spart parole nu exista, insa exista un programel numit keylogger pe care il trimiti victimei, iar tu vei vedea tot ce tasteaza victima.

| Anne_1755 a răspuns:

Jur ca nu va inteleglaughing. De ce aveti nevoie de asa ceva?
Nici macar nu exista da noh.oh go on

| amc a răspuns:

Nu exista

| Miruna_7873 a răspuns:

Nu exista big grin.

| iamaprincess a răspuns:

Incearca asta
http://www.youtube.com/watch?v=2BFJ-Vz_WPI&feature=related
eu nu am incercat, dar...cine stie... poate merge:-?
succes
sper ca te-am ajutat!>:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu exista program de spart parole!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://pariori.blogabet.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un program pe care il trimiti persoanei respective. Ea isi introduce id + parola si va trimite un fel de mass cu parola ei la toata lista.

Aveam vreo 13 ani cand am patit-o rolling on the floor, nu mai stiu exact daca chiar asa functiona...
(dar nu inteleg rostul? cu ce te ajuta daca afli parola unei persoane?happy )